درباره ما

درباره ما

 

ما چه کسی هستیم:

رضا مانی نماینده مستقل رسمی مشاوره و فروش انواع چای، دمنوش، پودر قهوه و‌ شکلات فوری با برند نیوشا

کد بازرگانی نماینده مستقل فروش شرکت پارس نیوشا نیک:  ۰۰K8114881

 

سبد محصولات نیوشا تیم گستره وسیعی از انواع چای های سبز و سیاه مخلوط با ادویه ها و گیاهان طبیعی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه و شکلات است. این محصولات در سطح فروشگاه ها یافت نمی شوند و فقط به شکل مستقیم از طریق شبکه توزیع بازاریابی شبکه ای و نمایندگان مستقل آموزش دیده به مصرف کنندگان معرفی و ارائه می شوند. مواد اولیه تهیه شده از کشاورزان داخلی و خارجی جمع آوری گردیده و پس از کنترل های کیفی و کمی لازم و اطمینان از اینکه این مواد اولیه بهترین و مرغوب ترین کیفیت ممکن را دارند، نسبت به خشک سازی و فرآوری آنها اقدام می گردد و سپس واحد تولید با اختلاط و فراوری مواد اولیه بر اساس اصول علمی، محصولاتی طبیعی با طعم دلچسب و در عین حال اثربخش با برند نیوشا تولید می کند. امروز این محصولات جایگاه ویژه و منحصر به فردی در بین مردم پیدا کرده و سهم قابل توجهی از بازار نوشیدنی ها را به دست آورده است.

 

اهداف ما:
تبدیل شدن به اولین انتخاب دوستداران چای و نوشیدنی های گیاهی در تمام دنیا.

 

ماموریت ما:
سالم تر و خوش طعم تر کردن رژیم غذایی افراد و بازگرداندن طبیعت به خانواده ها.

 

مجوز سازمان غذا و دارو کشور:
کلیه محصولات نیوشا حسب مورد از سازمان غذا و دارو کشور سازمان ملی استاندارد کشور همچنین ایزو های جهانی کیفیت محصولات و مدیریت، داری مجوز هستند و در توضیحات هر کالا شماره مجوز ذکر شده است، همچینین بر روی هر بسته از محصولات تاریخ تولید، انقضا و مبلغ محصول درج شده است.

 

برای هرگونه انتقاد, پیشنهاد و شکایات از فرم تماس با ما استفاده کنید و یا با شماره مستقیم مدیریت ۰۹۱۲۳۵۹۶۴۶۷ ، یا ایمیل info@newshateam.com ارتباط برقرار نمایید.

 

همچنین حضورا در خدمت شما عزیزان در غرفه نیوشا واقع در تهران – ایستگاه مترو دروازه دولت – ورودی ایستگاه تجریش هستیم.

 

درباره ما  درباره ما

 

 

درباره ما

درباره ما