تحویل فوری توسط پیک بادپا و الو پیک (فقط شهر تهران)
امکان ارسال محصولات که قبل از ساعت ۲۰ هر روز کاری ثبت شود فراهم گردیده است. همچنین مشتریان گرامی در تهران بزرگ می توانند مبلغ فاکتور را در محل تحویل محصولات پرداخت نمایند. بدیهیست هزینه ارسال محصولات با مبلغ کمتر از ۳۰۰ هزار تومان طبق تعرفه پیک بادپا و الو پیک بر عهده مشتری خواهد بود.

تحویل در محل غرفه ها:
مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه به محل غرفه های اعلام شده محصولات خود را حضورا تحویل گرفته اقدام به تسویه حساب فاکتور خود نمایند.

محل فعلی غرفه تا اطلاع ثانوی: تهران – ایستگاه مترو دروازه دولت – ورودی ایستگاه تجریش

تحویل از طریق پخش مستقیم nedex :
مشتریان گرامی در تمام نقاط کشور عزیزمان ایران، همچین خارج از کشور میتوانند بوسیله سیستم حمل اختصاصی شرکت به نام nedex اقدام به تحویل و پرداخت وجه محصولات خود در محل نمایند، بدهیست هزینه ارسال محصولات با مبلغ کمتر از ۳۰۰ هزار تومان طبق تعرفه nedex بر عهده مشتری خواهد بود.

** ارسال محصولات نیوشا برای خارج از کشور شامل ۵۰% تخفیف در هزینه ارسال می باشد.

لطفاً جهت اطلاع از شرایط خرید محصولات نیوشا به صورت خرده یا عمده جهت فروش و پخش در فروشگاه های خارج از کشور و کشور مورد نظر خود با ما تماس بگیرید و از آفر های ویژه و خدمات شرکت در این زمینه اطلاع حاصل نمایید.

 

تحویل از طریق شرکت پست, تی پاکس و باربری ها:
مشتریان گرامی همچنین میتوانند از طریق شرکت پست, تی پاکس یا بابری ها اقدام به تحویل محصولات خود نمایند در این روش امکان تسویه فاکتور در محل وجود ندارد لذا مشتریان گرامی می بایست ابتدا نسبت به تسویه مبلغ فاکتور خود اقدام نمایند, بدهیست هزینه ارسال محصولات با مبلغ کمتر از ۳۰۰ هزار تومان طبق تعرفه این شرکت ها بر عهده مشتری خواهد بود.

 

جهت پیگیری مرسوله ارسالی توسط پست از ( اینجا ) پیگیری کنید.

چهت پیگیری مرسوله ارسالی توسط تی پاکس از ( اینجا ) پیگیری کنید.

جهت پیگیری مرسوله ارسالی توسط nedex از ( اینجا ) پیگیری کنید.

جهت پیگیری مرسوله ارسالی توسط باربری ها با شمار تلفن درج شده بر روی قبض باربری تماس گرفته و با ارائه شماره قبض پیگیری نمایید.

پس از تحویل مرسوله شما به هر کدام از شرکت های حمل ذکر شده در بالا, عکس قبض (بیجک) یا رسید جهت داشتن شماره قبض بوسیله تلگرام و یا تلفنی خدمت شما ارائه خواهد شد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی مرسوله خود را پیگیری نمایید.

در صورت نیاز جهت پیگیری های لازم از طریق فرم تماس با ما در وبسایت اقدام نمایید.